PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495632}
5,2 975
ocen
5,2 10 1 975
I żyli z drugą i szczęśliwie
powrót do forum filmu I żyli z drugą i szczęśliwie

Plagiat!

ocenił(a) film na 3

Fabuła tego filmu jest strasznie podobna do filmu "Tango Imigrantów", tylko że tamten film jest o
wiele zabawniejszy!

ocenił(a) film na 5
kalewra

to wychodzi na to, że wszystkie komedie romantyczne kończące się happy endem są plagiatem, ponieważ mają taką samą fabułę... bez przesady.

ocenił(a) film na 3
poline_10

A oglądałaś tamten film? Jeśli nie to, zobacz! I nie mówiłem że to plagiat, tylko gorsza wersja Tanga. ;)

ocenił(a) film na 5
kalewra

oglądałam i dalej się nie zgadzam. tutaj cały film ma jedną akcję czyli ślub. dwie obce sobie pary, z czego tylko jedna bierze ślub dla obywatelstwa, mało tego, ona przyjmuje pieniądze za małżeństwo. w "tango imigrantów" przyjaciele zamieniają się parami i biorą dwa śluby, a później sobie żyją oszukując urząd. tak więc dla mnie te dwa filmy mają niewiele wspólnego.

ocenił(a) film na 3
poline_10

Aha, w takim wypadku już się nie odzywam, ja tam widzę spore podobieństwa! No ale każdy inaczej odbiera filmy.

kalewra

hmm.. bardzo ciekawe... zarzucać plagiat czegoś, co powstało rok później. tak więc dla jasności.. nie jest istotne w jakiej kolejności oglądamy, ale w jakiej kolejności coś powstało. pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 3
fufur

Już pisałem o tym wcześniej że nie nazywam żadnego filmu plagiatem!!! A jeśli chodzi o rok produkcji z tym może być różnie. "Tango imigrantów" było pokazywane wcześniej na HBO niż "I żyli z drugą i szczęśliwie"

kalewra

Nie nazywasz plagiatem? Zobacz tytuł jaki nadałeś swojej wypowiedzi!

ocenił(a) film na 3
MIR66

O fakt! Żyje w innym świece. Nie ma to jak być poj***nym!!!

ocenił(a) film na 6
kalewra

Tylko, że wspomniane „Tango Imigrantów” powstało rok później, bo w 2010...

O ile więc twórcy „Happy Ever Afters” (2009!) nie wykonali 'powrotu do przeszłości', nie może być mowy o żadnym 'plagiacie' z ich strony.

ocenił(a) film na 8
Rejka

własnie :D

ocenił(a) film na 8
kalewra

jaki plagiat z tego co widzę to I zyli z drugą i szczęsliwie to jest z 2009 czyli to prędzej tango imigrantów to plagiat bo później nakręcony w 2010 :D:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones