PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108157}
6,8 5 396
ocen
6,8 10 1 5396
Intermission
powrót do forum filmu Intermission

Chociaż nie jestem wielkim fanem filmu Tarantino, to całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że porównywanie Intermission do tego słynnego dzieła, jest zdecydowanie na wyrost. Może o tym świadczyć porównanie wrzawy jaką zrobiły oba filmy w świecie miłośników kina, i nie tylko zresztą, bo Pulp Fiction znane jest chyba każdemu, średnio obeznanemu z kulturą światową. Natomiast Intermission kojarzą raczej tylko osoby, jakie tę produkcję sobie obejrzały. A i tak nie rzucają wtedy na prawo i lewo cytatami z niej.

Nie twierdzę przy tym, że powyższy film jest słaby. Nie, jest całkiem dobry, przyjemnie się go ogląda, nie zauważyłem nawet u siebie moentów znudzenia, często tutaj przywoływanych przez innych komentujących. Polecam go na przysłowiowe 'długie jesienne/zimowe wieczory'

dustman

No ja bym nawet powiedział, że porównywanie Intermission do Pulp Fiction, to zbrodnia :)

ocenił(a) film na 8
dustman

A ja nawet nie skojazyłem ze sobą tych dwóch filmów... Mało podobne do siebie...

ocenił(a) film na 7
dustman

Ja też bym nie skojarzył, ale taka sugestia pojawiła się na plakacie zapowiadającym ten film :)

dustman

intermission bardzo daleko do pulp fiction,które uważam za genialne. poza tym i. przeszedł prawie bez echa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones