PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108157}
6,8 5 396
ocen
6,8 10 1 5396
Intermission
powrót do forum filmu Intermission

Krótko i na temat

ocenił(a) film na 8

Film warty obejżenia, choć bez rewelacji. Napewno nie jest to dzieło do którego warto by wracać, mimo to twórcy postarali się o to by we wciagającą akcje wpleść też nieco wartościowych spostrzeżeń. I tutaj wielki plus dla twórców, którzy nie poszli w przegadane moralizatorstwo czy pseudo-artystyczne filozofowanie. Strona formalna, zdjęcia i aktorstwo nie porażają, pdobnie scenariusz, który podejmując ryzyko gry rużnymi konwencjami w pewnym momencie zdaje sie być zbyt naiwny, kiedy indziej znowu przesadnie przerysowany. Myślę, że, ze względu na walory scenariusza, wysoka nota 8/10 jest na miejscu.

ocenił(a) film na 10
Rusty_Mike

nie warto wracać? Ja obejrzałam dwa razy, dzień po dniu, i mam ochotę na jeszcze... Dobra muzyka. Absurd przeplata się ze scenami pełnymi prawdziwego ciepła. Postacie z jednej strony zakręcone, z drugiej - zwyczajne i prawdziwe. A co do wartościowych spostrzeżeń - byłam zaskoczona, jak można w tak prosty sposób, bez sentymentalizmu, opowiedzieć o tym , co najważniejsze. No i szybka akcja, irlandzki klimat i mnóstwo energii :D Dla mnie bomba:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones