PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108157}
6,8 5 397
ocen
6,8 10 1 5397
Intermission
powrót do forum filmu Intermission

Było warto. Czasem wyłączając film czuję się jakbym stracił 20 min swojego zycia (na szczęscie do 20 zminimalizowałem straty). Teraz tak sie nie czułem. To było dobre 100 (albo cos w tyc okolicach) minut. Ba, to było cholernie dobre 100 minut. Żadnego naciagania i walenia ściemy, 100% natura. Praca gdzie szef gnoi pracownika, super zapowiadający się związek okazujący się syfem, obrzydliwy wąsik, na który nie możesz patrzec rano w lustrze i mały gnojek w czerwonej kurteczce zawalający cały życiorys. Siedzę, ogladam i myślę sobie "Cholera, ja to znam, tak czułem sie wczoraj, a tak miesiąc temu". Żadnego cukierkowego słodzenia jak jest pięknie i cudownie. Ale ostatecznie otrzymujemy na głowe koronę, papierową, ale koronę. W moim barze wsród znajomych jestem królem. Trace nadzieje, na szczęscie, ale pojawia się ona. Co z tego, ze nie jest Salma Hayek, jest cudowna. Kurde, warto żyć. Mimo, ze czasem świat cuchnie jest cudowny. Uwielbiam ten film. Od dziś go uwielbiam. Dycha jak złoto. 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones