PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108157}
6,8 5 397
ocen
6,8 10 1 5397
Intermission
powrót do forum filmu Intermission

Czy ktoś tu prubuje napisac że film miał premierę na świecie w 2003roku a do naszy chwil wchodzi teraz (2005) rok ???? czy można prosic o wyjaśnienie czy tot ylko błąd na stronie?

ADAMUS

to prawda niestety. ale nie ma co się załamywać: japonia i węgry też dopiero teraz zobaczą ten obraz :]

ocenił(a) film na 7
czarnobialy

i wlasnie w takich momentach popieram piractwo, dajcie spokoj tyle czekac na premiere ??? to jest taki bezsens ? nie wiem od czego to zalezy... jakos matrix mogl dobrze wystartowac.

Logan

To jest tylko i wylacznie glupota dystrybutorow. Wystarczy nawet roznica jednego miesiaca w premierze i juz wiele osob sciagnie film z netu. A po dwoch latach to ludzie moga miec nawet legalne kopie DVD... Jak chca tracic to niech traca. Z ostatnich filmow przypomina mi sie SAW - jak zobaczylem w listopadzie ze premiera w Polsce za pol roku to juz wieczorem go na kompie mialem i ogladalem.

użytkownik usunięty
ADAMUS

A w angli gdzie jestem ten film juz dawno lezy w koszach z wyprzedazami.
Jednak goraco polecam.
Generalnie chodzi o to , zeby ludzie najpierw poznali Colina jako Aleksandra.
Czysta glupota.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6

wiele filmow ma premiere z wiekszym lub mniejszym opoznieniem. Prawda jest to ze wiekszosc filmow wogole nie trafia do Polski. Wtedy to juz jedyna mozliwoscia na obejrzenie filmu jest sciaganie filmow z netu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones